Contact
Navigation

Відновлювана енергетика

  1. Home
  2. Діяльність
  3. Відновлювана енергетика
Відновлювана енергетика

Відновлювана енергетика — це енергетика майбутнього: екологічна, чиста і безпечна для оточення.

Стратегія розвитку компанії відповідає Енергетичній стратегії України, яка спрямована на збільшення частки зеленої генерації в енергобалансі країни.

Зелений портфель компанії сьогодні — 3 МВт сонячних електростанцій.

У цей портфель входить Мелітопольська СЕС, а також проєкти у Синельниково Дніпропетровської області.

Перспективний план розвитку компанії передбачає будівництво ще 50 МВт «зелених» потужностей в Україні.

Мета компанії – реалізація проектів прямого постачання "зеленої" електроенергії резидентам ІП з існуючих ВЕС та сонячних електростанцій.

Наші індустріальні локації отримують електроенергію і тепло з альтернативних джерел енергії (біомаса і фотоелектричні панелі). Це дуже важливо в контексті запровадження в ЄС нових правил «Green Deal Agreement 2025».

Компанія також пропонує розглянути можливість підбору локацій з існуючими ТУ до 50 МВт встановленої потужності під інсталяцію сонячних панелей.

 

Довідково:

 

Реалізовані проекти:

СЕС. Місто Мелітополь Запорізької області. Потужність – 2,3 МВт. Локація – індустріальний парк (розміщення на дахах промислових та офісних будівель). Реалізовано у 2019-2020 роках.

Наявні інвестиційні проєкти компанії:

СЕС. Синельниківський район Дніпропетровської області. 16 проектів СЕС потужністю 0,77 МВт кожна. Опис проєкту: орендовано 16 земельних ділянок площею 1,5 га кожна, отримані технічні умови на встановлену потужність для кожної СЕС, відстань до підстанції з 16-ма комірками - 300 м від першої ділянки.

СЕС. Місто Мелітополь Запорізької області. Потужність – 2,5 МВт. Локація – індустріальний парк (розміщення на дахах промислових та офісних будівель).

Переваги проєктів: найвищій тариф за електроенергію з СЕС на даху, пройдені всі етапи узгодження для підключення, можливість продажу вже працюючого проекту, потужний локальний операційний партнер.

Отримайте презентацію проєкту та персональний інвестиційний план на вашу электронну адресу.
Контакти Контакти
Для зв’язку