Contact
Navigation

Команда

  1. Home
  2. Команда
Керівництво
1621782635_446.jpg
Олексій Фокарді

Генеральний директор, партнер

 

Здобув вищу освіту у 2001 році в Мелітопольському державному педагогічному університеті. Спеціальність: біологія, іноземна мова та література.

Розпочав власний бізнес у 2003 році, згодом став співвласником та генеральним директором Isatex Invest Group
Засновник та власник декількох підприємств, що працюють у секторах будівництва, сільського господарства та нерухомості. Відомий громадський діяч, інвестор, новатор та соціальний підприємець. Його основні галузі включають розвиток та продаж нерухомості, соціальне підприємництво, готельний бізнес, сільськогосподарське виробництво та переробка, зелена енергія, розробка економічних планів

1621782660_447.jpg
Сергій Левченко

Фінансовий директор, партнер

Закінчив Мелітопольський аграрний коледж у 1993 р. У 2018 році закінчив Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького. Спеціальність: соціологія.

З 1993 року працює у сфері бізнесу. Ключовим досягненням є стійке зростання бізнесу, який створений власними силами. Основними професійними цінностями є відповідальність, ефективність та планування

 

1621782678_448.jpg
Іван Жокін

Технічний директор, партнер

 У 1998 р. здобув спеціальність спеціаліста з економіки компанії в Таврійській державній агротехнологічній академії. У 2013 році закінчив Придніпровську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

Понад 19 років займається будівництвом та реконструкцією. Головний технічний директор ISATEX INVEST GROUP. Основна відповідальність - планування, моніторинг та оцінка будівельних робіт кожного будівельного проекту компанії.

1626463974_490.14
Ірина Мартін

Невиконавчий директор

Ірина Мартін - інвестиційний банкір з 25-річним досвідом роботи у Великобританії, Канаді та Україні, співпрацюєі з міжнародними корпораціями та урядами.

Ірина розпочала свою кар’єру в якості аналітика фінансових ризиків на світових ринках CIBC, Лондон, у 2001 р. У 2003 р. Спочатку вона обіймала посаду віце-президента міжнародної гірничої компанії, що базується в Лондоні, Oriel Resources Corporation, яку придбала компанія Mechel у 2008 році.

Ірина продовжила кар’єру в BP, працюючи в СП ТНК-BP, частки власності якого становили 29% світового виробництва BP та 27% його запасів.

У 2008 році Ірину призначили фінансовим директором корпорації Svit Gold Corporation, де вона здійснила приватне розміщення на 8 мільйонів доларів для гірничодобувної компанії TSX з основним активом в Україні.

У 2014 році Ірина продовжила свою кар'єру на посаді керівника приватного банку в Barclays Capital, Лондон, після призначення на посаду керуючого директора в Reymar Asset Management, інвестиційній компанії, основна спрямованість якої на українські інфраструктурні проекти.

Менеджмент
1621785250_453.jpg
Олексій Іванченко

Заступник директора з інвестицій та GR

Закінчив Запорізький національний університет. Спеціальність: політологія та PR.
Успішно пройшов курс екологічних інвестицій від NIEHRD (м. Сеул, Республіка Корея)

Працював представником UkraineInvest на Сході України та заступником виконавчого директора UkraineInvest, опікувавcя залученням іноземних інвестицій в економіку країни, підтримує існуючі підприємства з іноземним капіталом.

Працював на різних посадах у Запорізькій облдержадміністрації.
Олексій має більш ніж 7-річний професійний досвід державної служби та 5 років надання допомоги інвесторам у веденні бізнесу в Україні.

1621785447_456.jpg
Ярослав Кириленко

Керівник проектного офісу

Закінчив Національний університет біоресурсів та природокористування України, а також Університет Хохенхайм (Штутгарт, Німеччина) за напрямком “Відновлювальна енергетика, стале виробництво та економіка».

Понад 8 років роботи у сфері земельного та екологічного права, а також 5 років у сфері відновлювальної енергетики та проектів сталого розвитку (економіка замкненого циклу).

В компанії відповідальний за стратегічне планування, оптимізацію бізнес процесів та проектне управління.

 

Контакти Контакти
Для зв’язку