Консалтинг

Проведення соціологічних досліджень, розробка стратегій і планів розвитку, реалізація соціально-економічних проектів, отримання дозволів та реєстраційних документів – входить в ряд пропонованих послуг Isatex у сфері консалтингу. Також працює відділ розширення ринків збуту українських товарів на європейські та канадські ринки.

До складу групи компаній, які спеціалізються на консалтингових послугах входять:

1. ТОВ Seven Stars Trade Corridor Corporation (Канада)

Компанія створена для того, щоб допомогти Вашому бізнесу з мінімальними ризиками випробувати свої сили на ринку України, закріпитися там і успішно розвивати свою діяльність.

2. ТОВ Центр Дозвільно-реєстраційних послуг

Компанія ТОВ “Центр дозвільно реєстраційних послуг” надасть послуги геодезиста з багаторічним досвідом роботи в сфері геології та геодезії, а так само інших фахівців в місті Мелітополь. Допомога в оформленні документів, реєстрація об’єктів майна.

3. ТОВ Центр Стратегічного Розвитку Територій

Центр стратегічного розвитку територіїнадає своїм партнерам широкий комплекс послуг, спрямований на розробку та впровадження найбільш інноваційних, передових та сучасних ідей та проектів розвитку організацій, громад, населених пунктів. З нами у Вас буде стратегія розвитку, маркетингова стратегія, ми проведено соціологічне опитування, соціологічне дослідження. Також присутня можливості розробки бренд буку.