У 2018 році в Торонто (Канада, Онтаріо) проходила конференція присвячена двостороннім відносинам двох держав, у якій приймала участь делегація нашого холдингу на чолі із керівниками.

Завдяки розширенню двосторонніх міждержавних відносин та тісній співпраці із українським та канадським державним керівництвом, наша компанія придбала у власність фабрику із переробки деревини та будівництва  дерев’яних будинків в Індустріальному Парку м. Пері Саунд (Північне Онтаріо, Канада)

Компанія- власник:

TP Wood Products Limited (Four Seasons Log Homes ™)

Сайт компанії: https://fourseasonsloghomes.ca/

Фабрика має більш ніж 40- річний досвід роботи на ринку Північної Америки (заснована у році 1977), побудовано більш ніж 600 житлових та комерційних будівель по усьому світові.

На сьогодні, активно ведуться роботи із реконструкції фабрики, залученню нових та інформуванню існуючих клієнтів, рекламна діяльність, тощо.

У 2016 році була заснована компанія Seven Stars Trade Corridor Corporation. Компанія веде холдингову та представницьку діяльність, веде пошук та придбання дочірніх компаній та земель, проводить роботу із виводу та супроводу українських стартапів на ринок Північної Америки. Також, завдяки представницькій діяльності, спеціалістами компанії на ринок Канади було виведено декілька потужних українських підприємств. На сьогодні вони успішно здійснюють експорт своєї продукції до Канади.

Сайт компанії: https://sstcc.ca/en/

Адреса підприємств:

7 Woods Rd.
Nobel, Ontario
P0G 1G0 Canada
Tel: (705) 746-0477 – Canada