Будівництво

  Найбільший забудовник у м. Мелітополь. Isatex пропонує нове, енергоефективне житло в різних районах міста; приміщення для комерційного використання; апартаменти на узбережжі Азовського моря.
Сучасна квартира – це філософія, яку сповідують провідні фахівці у сфері архітектури та дизайну. Невимушеність і простота, гармонія і функціональність, комфорт і затишок у кожній деталі – неповний перелік особливостей планування сучасного простору. Головним завданням сучасного помешкання є показ внутрішнього світу людини, її характеру, ритму життя.
Ми впевнені, що за допомогою наших проєкт, кожен може реалізувати свою найзаповітнішу мрію в реальність, бо купівля житла – це важливий та відповідальний крок в житті кожного! Ми допоможемо зробити правильний вибір!

Виробництво

  Компанії в складі холдингу виробляють залізобетонні конструкції, лінії розливу, фітинги та рукави високого тиску. Перевагою є наявність власної виробничої бази, це виключає необхідність залежати від постачальників.

 

 

 

Консалтинг

  Проведення соціологічних досліджень, розробка стратегій і планів розвитку, реалізація соціально-економічних проєкт, отримання дозволів та реєстраційних документів – входить в ряд пропонованих послуг Isatex у сфері консалтингу. Також працює відділ розширення ринків збуту українських товарів на європейські та канадські ринки.

 

Готельний бізнес

  Під керівництвом холдингу знаходиться найбільший готель в м. Мелітополь – «Воронцовський», який існує для зручності та комфорту місцевих клієнтів і туристів.
Високоякісні послуги номера, такі як кондиціювання, підігрів, балкон, телебачення, телевізор, допоможуть вам зарядитися енергією після тривалого дня. Крім того, власники готелю нададуть вам повну інформацію про те, що ви повинні побачити під час вашого перебування к нашому місті.

 

Сільське господарство

  Наші сільськогосподарські компанії вирощують волоський горіх і однорічні культури. Також налагоджено виробництво продуктів з доданою вартістю – джемів, соків і соняшникової олії. У 2018 році починається експериментальне виробництво групи делікатесів – хамона, гусячої печінки для фуа-гра, виноградних равликів, крафтового пива.