Холдинг Isatex Invest Group виник в м. Мелітополь Запорізької області, Україна. Історія холдингу розпочалася з невеликого приватного бізнесу, який за рахунок швидкого розвитку, в результаті, придбав форму багатогалузевого холдингу.

  Сьогодні холдинг складається з 21 компанії, охоплюючи кілька індустрій, переважно – у сфері будівництва, виробництва, консалтингу, готельного бізнесу та сільського господарства. Ряд наших цільових галузей також доповнюється некомерційними громадськими організаціями, націленими на соціальний розвиток, рівноправність, створення середнього класу і стабільність в громадянському суспільстві.

   З 2013 року холдинг розширив свою діяльність на міжнародний рівень, заснувавши бізнес в Латвії і в Канадській провінції Онтаріо.

  

Якісний підхід

  Слово співробітників «ISATEX» — це найкраща гарантія. Ми завжди робимо те, що обіцяємо, і слідуюємо вищим стандартам справедливості та етичної поведінки. Ми правдиві, щирі та ніколи не скомпроментуємо себе заради кого-небудь або чого-небудь. Цей кодекс поведінки починається з дотримання законів і правил. Ми орієнтуємось на найвищі етичні норми і поводимося так, щоб завоювати довіру інших.

Сталість розвитку

  Ми прагнемо досконалості, йдучи шляхом наполегливого, методичного та раціонального управління всіма операціями. Ми не погоджуємося ні на що менше, ніж найвищі стандарти діяльності, у нас достатньо чесності, щоб відкрито визнавати свої помилки, і сміливості, аби змінюватися на краще. Ми починаємо проект у повній впевненості, що ми – найкращі, що зуміємо завершити його вчасно, і вдосконалюємося з кожним нашим новим підприємством.

Сила волі

  Ми реалізуємо складні проєкти в суворих умовах. Отримання максимальних результатів вимагає довіри, яка дозволяє всім висловлюватися вільно, осягнення нових способів мислення і достатньої сили волі, щоб зуміти попросити про допомогу. Ми працюємо тільки на ринках, де можемо зробити значний внесок в покращення життя країни.Це — наша спадщина, і ми прагнемо залишити її майбутнім поколінням, всупереч пріоритету короткострокових перспектив у нинішньому світі.

Ентузіазм

   Ми прийняли рішення будувати, тому що таке наше покликання. Нам подобається те, що ми робимо, і наші співробітники люблять власним прикладом показувати, як потрібно працювати, і вірять в те, заради чого ми всі тут. Завдання зазвичай називають нездійсненним тільки тому, що їх раніше ніхто ніколи не виконував.

Безпека

 Життя кожної людини неоціненне, і «ISATEX» не ставитиме під загрозу здоров’я і безпеку своїх співробітників або членів громад, в яких ми працюємо.

Чесність

 Ми поважаємо світ, у якому працюємо. Ми залежимо від наших відносин з іншими та поважаємо один одного і тих, з ким працюємо. Ми цінуємо різноманітність людей та їх думок. Ми враховуємо наслідки наших рішень — і великих і незначних. Ми вважаємо, що кожен повинен бути почутий і заслуговує на шанс мріяти та досягати успіху.